Est | Rus | Eng |
esileht
KÜLASTUSKORD
Külastuskord Alutaguse Hoolekeskuses alates 01.06.2020
Palume külastajatel kinni pidada allolevast korrast:
Külastajatena on lubatud hoolekandeasutusse sisenda ja meie klientidega lähikontaktis olla ainult isikutel, kes ei ole COVID-19 viirusesse haigestunud ega  viimastega olnud lähikontaktsed.Nimetatud fakti tuleb enne külastust tõendada külastajal tervisedeklaratsiooniga.
Välisriigist saabunutel, palume arvestada 14 kalendripäevase garanriiniga.
Kuna külastajate arv on piiratud, palume eelnevalt registreerida telefoni või e-kirja teel, samuti palume (võimalusel) eelnevalt esitada tervisedeklaratsioon. Registreerida saab esmaspäevast reedeni, kella 9.00-17.00 telefonil 53419221 või info@hoolekeskus.ee
Külastamiseks sobilikud kellaajad on vahemikus:
 9:30 – 13:00;
14:00 – 16:30;
17:00 – 19:00
Külastusaeg siseruumides on kuni 30 minutit ning õuealal külastusel viibides kuni 1 (üks) tund.
Kui  kliendi tervislik seisund ja ilmastik võimaldab, tuleb eelistada kokkusaamisi väljas.
Külastuse korraldamisel lähtume 2+2 reeglist ehk ühele kliendile on samaaegselt lubatud kuni 2 külastajat ja võimalusel tuleb hoiduda lähikontaktist ning hoida 2m vahemaad.
Isikukaitsevahendite kasutamine:
Vajalikud isikukaitsevahendid külastajale tagab SA Alutaguse Hoolekeskus vastavalt kehtivale hinnakirjale. Tasuda saab koha peal sularahas.
Hoolekandeasutuse sisse- ja väljapääsude juures on tagatud  käte desinfitseerimisevahendid.
Käesolev kord  lähtub  Terviseameti juhistest ööpäevaringsetele üld-  ja erihoolekandeasutustele rakendamiseks peale külastuskeelu ja väljaspool oma õueala liikumispiirangu tühistamist. Juhises antud soovitusi tuleb järgida senikaua kuni COVID-19 viiruse leviku oht Eestis on taandunud.
Täname mõistva suhtumise eest!